Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Yönetim ve Çalışma İlkeleri

Eşitlikçi: YAYKOOP’un bütün ortakları eşit haklara sahiptir.

Şeffaf: YAYKOOP’un tüm hesapları ortaklarına açıktır. Bu konudaki tek istisna yayıncıların bilgilerinin gizliliği ilkesidir.

Katılımcı: YAYKOOP’un ortağı olan yayıncılar, her iki yılda bir yapılan genel kurula katılarak; düşünceleri ile katkı yapabilir, temsilcileri vasıtasıyla yönetim sürecinde yer alabilirler.

Yenilikçi: YAYKOOP teknolojiyi yakından takip eder, kendi sektöründeki yeniliklerin öncüsü olmayı hedefler.

Uzman: YAYKOOP personelin eğitimli olmasına özen gösterir. Genel eğitimlerin yanı sıra periyodik olarak tüm birimlerini eğitimden geçirir. İçinde bulunduğu sektörde yaşanan gelişmeleri uzmanlık alanı olarak kabul eder.

Sosyal Sorumluluk Sahibi: YAYKOOP, ortağı olan yayıncıların mesleklerinden kaynaklanan hizmet sorumluluklarının yanında, sosyal ve toplumsal sorumluluklarının da olduğu bilinciyle; başta yayıncı adaylarının eğitimlerine katkı sağlamak üzere pek çok alanda sosyal sorumlulukların yerine getirilmesini bir hizmet olarak görür ve bu alanda öncü rol üstlenir.

Çalışanlarına Karşı Adil ve Sorumlu: YAYKOOP, çalışanlarının sosyal güvencelerini gözetir. Adil bir ücretlendirme politikası uygular ve çalışanlarının mesleki gelişimlerinin önünü açmayı hedefler.

Kapat