Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

 

YURTİÇİ GÖNDERİLER 

 

- Tüm bireysel üye gönderimlerimiz

 

Yurtiçi Kargo ücreti

500 TL - 1000 TL arası  %50 indirimli

1000 TL ve üzeri ücretsiz

Ptt Kargo ücreti

500 tl ve üzeri % ücretsizdir.

 

- Tüm kurumsal üye gönderimlerimiz

 

Yurtiçi Kargo ücreti

1000 TL - 2000 TL arası  %50 indirimli

2000 TL ve üzeri ücretsiz

Ptt Kargo ücreti

1500 tl ve üzeri % ücretsizdir.

 

 

Teslim Süresi

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir. Bu süreler kitabın detay sayfasında belirtilmektedir.

Siparişinizde farklı kitapların yer alması durumunda tedarik süresi en uzun olan kitabın süresi dikkate alınarak siparişiniz hazırlanacaktır. Özellikle ÖN SİPARİŞ şeklinde satılan kitaplarda bu durumu dikkate almanızı önemle rica ederiz. Örneğin biri 3, diğer 5 iş günü tedarik süreli 2 kitabı birlikte aldığınızda siparişiniz 5 iş günü içinde kargoya verilir.

"Adrese teslimat" seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde (ilçelere uzak bölgelerde) teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Not: Haftasonları ve Resmi tatil günleri hariç Haftaiçi iş günleri sabah saat 8:00'den sonra verilen tüm siparişlerin tedariği aynı gün başlar ve yayınevi ve tedarikçilere göre değişiklik gösterebilir.

 

YURTDIŞI GÖNDERİLER 

- Yurtdışı kargo gönderilerimiz Ptt Kargo ve Turpex ile yapılmaktadır.

 

- Alışveriş sepeti tamamlandıktan sonra alışverişinizin kargo desisi ölçülerek bulunduğunuz ülkeye göre kargo fiyatı çıkarılır ve sepet tutarınızdan ayrıca tahsil edilir.

- Sepet tutarı ve Kargo bedeli Yaykoop banka hesaplarına havale-eft olarak gönderilmesinin ardından siparişiniz uluslararası kargo hizmeti ile siparişinizde belirtilen adrese gönderilir.

 

Kargo Fiyatı hesaplama aracı: 

 

 

 

 

Kapat